Psychoterapia indywidualna Katowice.

Masz problemy w pracy , kłopoty małżeńskie, borykasz się z lękiem i niepewnością jutra? Czy  chcesz poprawić relacje z najbliższymi oraz w towarzystwie znajomych? Zapraszam Cię do Gabinetu Psychoterapii Przystań do sprawdzonego i  zaufanego psychologa w Katowicach na Psychoterapię Indywidualną.

Jeżeli :

Popadasz w zwątpienie , codzienną apatie , odczuwasz nadmierne zmęczenie . nie posiadasz chęci do codziennych czynności związanych z podstawowymi obowiązkami Jeżeli już nic Cie nie cieszy , nawet te  małe rzeczy  , które  do tej pory poprawiały Twój nastrój i sprawiały ,że czułeś /aś się potrzebny/potrzebna. Być może nastąpił moment w którym  nie widzisz sensu ani celu oraz motywacji do zajęć dnia codziennego możesz skorzystać z profesjonalnej pomocy psychologa.     

Co pomoże Ci w  wyborze psychologa,  psychoterapeuty ?

W natłoku reklam oraz stron internetowych osób, które prowadzą psychoterapię także w Twoim mieście Katowicach jesteś niejednokrotnie zagubiony/na. Szukając pomocy łatwo możesz trafić na osobę psychologa, która nie posiada wystarczających kwalifikacji ( oraz doświadczenia w pracy psychoterapeuty) do prowadzenia skutecznej psychoterapii.

Na co więc zwrócić szczególną uwagę w wyborze osoby, która przecież będzie służyła Ci pomocą czasami przez lata?.

W tej niełatwej profesji bardzo ważne jest wykształcenie,  doświadczenie zawodowe psychologa,  psychoterapeuty oraz stała praca nad podwyższaniem swoich kwalifikacji. Osoba , która będzie :

Twoim powiernikiem powinna sama mieć wszystko poukładane w głowie i zakończyć własną psychoterapię , by problemy psychoterapeuty nie rzucały się cieniem na Twojej pracy.

Oprócz wykształcenia kierunkowego zakończonego magisterium, lat pracy , oraz ukończonych kursów zwróć uwagę na kwestię superwizji, Jest to proces omawiania przez Twojego Psychoterapeutę postępowania, i pracy z danym pacjentem. Dobry psycholog konsultuje swoją pracę z osobą mającą certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz, lub Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Bardzo dobrze, gdy Twój psychoterapeuta posiada owe certyfikaty, albo jeden z nich . Może być  lub jest w trakcie ich uzyskania.  Ufając psychoterapeucie u którego szukasz pomocy musisz mieć pewność że ta osoba Cię nie zawiedzie i będzie miała wszelką wiedzę którą wykorzysta po to, byś mógł/mogła skutecznie przejść przez proces psychoterapii.

Praca z psychoterapeutą i psychoterapia to Twoja indywidualna decyzja.

Decyzja o wizycie u psychologa może zaowocować pozytywnymi zmianami zarówno w Twoim życiu oraz życiu Twoich bliskich . Skorzystaj z pomocy doświadczonego psychoterapeuty w Katowicach.

Zadzwoń już teraz i umów się na konsultację psychologiczną, rozmowę bądź zwykłą przyjazną pogawędkę w spokojnej atmosferze zaufania.

Kolejne wizyty u psychologa pomogą Ci podjąć decyzję o rozpoczęciu psychoterapii i Twojej pracy nad własnymi problemami. Proces psychoterapii to piękna, indywidualna i niepowtarzalna droga  , w której masz szansę u boku psychologa, psychoterapeuty odnaleźć sens życia i uleczyć swoje głębokie niezabliźnione rany.

Skorzystaj z pomocy  Gabinetu Psychoterapii Przystań w Katowicach. Jeszcze więcej o psychoterapii  dowiesz się tutaj