Leczenie depresji, Psychoterapia indywidualna, leczenie uzależnień, Psycholog Katowice.

Masz problemy w pracy , kłopoty małżeńskie, borykasz się z lękiem i niepewnością jutra, chcesz poprawić relacje z najbliższymi oraz w towarzystwie znajomych? Zapraszam Cię do Gabinetu Psychoterapii Przystań do sprawdzonego i  zaufanego psychologa w Katowicach na Psychoterapię Indywidualną.

Co pomoże Ci w  wyborze psychologa,  psychoterapeuty ?

W natłoku reklam oraz stron internetowych osób, które prowadzą psychoterapię także w Twoim mieście Katowicach jesteś niejednokrotnie zagubiony/na  i szukając pomocy łatwo możesz trafić na osobę psychologa, która nie posiada wystarczających kwalifikacji ( oraz doświadczenia w pracy psychoterapeuty) do prowadzenia skutecznej psychoterapii.

Na co więc zwrócić szczególną uwagę w wyborze osoby, która przecież będzie służyła Ci pomocą czasami przez lata?.

W tej niełatwej profesji bardzo ważne jest wykształcenie,  doświadczenie zawodowe psychologa,  psychoterapeuty oraz stała praca nad podwyższaniem swoich kwalifikacji. Osoba , która będzie Twoim powiernikiem powinna sama mieć wszystko poukładane w głowie i zakończyć własną psychoterapię , by problemy psychoterapeuty nie rzucały się cieniem na Twojej pracy. Oprócz wykształcenia kierunkowego zakończonego magisterium, lat pracy , oraz ukończonych kursów zwróć uwagę na kwestię superwizji, czyli omawiania przez Twojego Psychoterapeutę postępowania, i pracy z danym pacjentem z osobą mającą certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz, lub Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Bardzo dobrze, gdy Twój psychoterapeuta posiada owe certyfikaty, albo jeden z nich lub jest w trakcie ich uzyskania.  Ufając psychoterapeucie u którego szukasz pomocy musisz mieć pewność że ta osoba Cię nie zawiedzie i będzie miała wszelką wiedzę którą wykorzysta po to, byś mógł/mogła skutecznie przejść przez proces psychoterapii.

Praca z psychoterapeutą i psychoterapia to Twoja indywidualna decyzja.

Decyzja o wizycie u psychologa może zaowocować pozytywnymi zmianami zarówno w Twoim życiu oraz życiu Twoich bliskich . Skorzystaj z pomocy doświadczonego psychoterapeuty w Katowicach Zadzwoń już teraz i umów się na konsultację psychologiczną, rozmowę bądź zwykłą przyjazną pogawędkę w spokojnej atmosferze zaufania. Kolejne wizyty u psychologa pomogą Ci podjąć decyzję o rozpoczęciu psychoterapii i Twojej pracy nad własnymi problemami. Proces psychoterapii to piękna, indywidualna i niepowtarzalna droga  , w której masz szansę u boku psychologa, psychoterapeuty odnaleźć sens życia i uleczyć swoje głębokie niezabliźnione rany. Skorzystaj z pomocy  Gabinetu Psychoterapii Przystań w Katowicach. Jeszcze więcej o psychoterapii  dowiesz się tutaj